Spolupráca

 

Netvorím žiadne online programy, nevypracúvam materiály. Môj koučing je zameraný na individuálne konzultácie, nakoľko úroveň pochopenia informácii je u každého rôzna , niekto potrebuje viac uistenia, niekto viac pomoci pri jedle, niekto chce pracovať na svojom strachu.. Bez poznania všetkých okolností, by som si koučovať netrúfala.

 
 

V koučingu sa budeme venovať dôležitosti NUTRIČNEJ REHABILITÁCIE pre regeneráciu tela. Vysvetlíme si prečo je dôležité jesť bez pravidiel, dostatočne a pravidelne. Rátaj s tým, že RECOVERY zahŕňa jedlo. Veľa jedla a s najvyššou pravdepodobnosťou aj navýšenie hmotnosti. Ukážeme si za čím všetkým sa (nenápadne) skrýva reštrikcia, spolu rozpoznáme Tvoje PPP pravidlá a rituály a ukážem Ti spôsoby ako môžeš pracovať proti nim a tvoriť nové zdravé neuronálne dráhy.

Chcem aby si pochopil /a, čo spôsobuje energetický deficit v Tvojom tele, že aktivuje Tvoju poruchu príjmu potravy a nedostatočná výživa mozgu spôsobuje rozvoj všetkého PPP správania. Povieme si, prečo je dôležité reagovať na extrémny (či už mentálny alebo fyzický) hlad, aby si sa plne uzdravil/a.

Mojím cieľom NIE JE spolupracovať s Tebou do konca života. Chcem aby si bol schopný/á sám rozpoznať, kedy k Tebe prehovára choroba a nedal sa ňou strhnúť dole. Chcem aby si neostal bezradný a vedel si pomôcť, keď Ti práve nemá kto. Chcem aby si pochopil, že máš všetky schopnosti na to aby si v recovery pracoval na plno. Že nie si len bezbranná hračka v rukách osudu.

Témy koučingu​

  • Vysvetlenie, čo spôsobuje energetický deficit u jedincov, ktorý majú genetickú predispozíciu na PPP
  • Popis fyzických a psychických príznakov dlhodobého energetického deficitu
  • Čo znamená jesť bez pravidiel, počúvanie extrémneho hladu, koľko jesť, čo jesť, ako jesť
  • Telesné prejavy v RECOVERY
  • Tvorba nervových spojení – čo to znamená, prečo je to dôležité, prečo nestačí len pribrať a ako to mám robiť? Identifikujeme si , ktoré PPP správanie, pravidlá a rituály používaš a ako s nimi pracovať.
  • Ako prekonať strach ( jedlo, pribratie)?
  • Ako spoznáš PPP myšlienky? Ako na ne nereagovať?
  • Cvičenie / necvičenie v RECOVERY
  • Uvoľňovacie techniky
  • Meal support

Jednoducho, čo potrebuješ prediskutovať, v konzultácii otvoríme.

Forma spolupráce

Individuálna konzultácia

60 min

35 €

Pre dlhodobú spoluprácu sa prosím ozvi cez kontaktný formulár a všetky detaily dohodneme individuálne.

Ak stále zvažuješ či do toho ísť alebo nie, ozvi sa tiež, dáme si spoznávaní call podľa ktorého sa môžeš rozhodnúť.

Ak máš záujem o spoluprácu, neváhaj ma kontaktovať!